Programy coachingowe

Gotów na życie pełne sensu, zadowolenia i autentyczności?

Sprawdź który program jest dla Ciebie!

Sensu Tworzenie

Chcesz wreszcie poczuć zadowolenie z siebie i swego życia?

Jesteś osobą, która już coś w życiu osiągnęła? Masz niezłą pracę, rodzinę, dom, samochód i psa? Wypełniłeś obowiązki wobec społeczeństwa, tradycji, oczekiwań? Jedyne, czego ci brakuje, to poczucie sensu tego wszystkiego?

A może jestes na początku swojej drogi i nie chcesz pewnego dnia obudzić się ze świadomością, że zaniedbałeś coś ważnego w życiu?

Dowiedz się więcej

Praca z Sensem

Marzysz o pracy, która będzie dla ciebie źródłem zadowolenia i satysfakcji?

Przyjrzyjmy się punktowi wyjścia – twoim predyspozycjom, wewnętrznym ograniczeniom i źródłom motywacji. Zastanówmy się, jak ma wyglądać twoje jutro – jaka jest twoja wizja siebie i cele na przyszłość. Sprawdźmy, co będzie dawać ci energię, by wyskakiwać rano z łóżka z radością.

Dowiedz się więcej

Droga z Sensem

Kiedy wiesz, że chcesz coś zmienić, ale nie wiesz co ani jak. Kiedy stoisz przed ważną decyzją, a nie wiesz co zrobić. Kiedy zależy Ci na osiągnięciu szybko celu. Kiedy chcesz poprawić relacje z najbliższymi czy współpracownikami. Kiedy odczuwasz brak równowagi między życiem osobistym a pracą. Kiedy chcesz zacząć coś nowego – nową pracę, nowy etap w życiu, nowe zadanie. Kiedy czujesz potrzebę rozwoju osobistego, doskonalenia siebie, głębszego poznania siebie i swoich możliwości.

… i w wielu innych sytuacjach, które stawia przed nami życie.

Dowiedz się więcej